opisem oferty

Do opieki małżeństwo 2100€
wyjazd: 29-04-2024

Niedersachsen (NI) Elze

2100€
Do opieki jest senior w wieku 92 lat (wzrost 170 cm, waga 65 kg). Występuje nadciśnienie tętnicze, słaby słuch i wzrok, nosi okulary, porusza się w domu samodzielnie a na spacerach z rollatorem. Do opieki jest seniorka w wieku 87 lat (wzrost 155 cm, waga 52 kg). Podopieczna ma demencję, nadciśnienie tętnicze, ma słaby wzroki nosi okulary, słaby słuch, porusza się przy pomocy rolatora, trzeba jej przypominać o piciu, Z seniorką chodzi się na spacery 2-3 razy dziennie żeby się zmęczyła. Seniorzy nie potrzebują pomocy w nocy - wstają ok 08:00 a chodzą spać ok 20:00.  3 razy dziennie przyjeżdżają służby medyczne i podają leki. Obiady dostarcza firma cateringowa - opiekunka przygotowuje śniadania i kolacje. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie pomoc przy kąpieli,  ubieraniu, przygotowywaniu posiłków, pranie, prasowanie, oraz utrzymanie czystości i porządku w domu. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym dla opiekunki osobny pokój z internetem tv.

Obowiązki

  • Prowadzenia domu
  • Przygotowanie posiłków
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów
  • Sprzątanie
  • Pomoc w higienie

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

Oferujemy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Chcesz za nami pracować?

Wyślij formularz