opisem oferty

Do opieki jest seniorka w wieku 85 lat 1800€
wyjazd: 25-05-2024

Baden-Württemberg (BW) Reutlingen

1800€
Seniorka miała w przeszłości wylew dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Występuje również słaby słuch i wzrok-nosi okulary i aparat słuchowy, inkontynencja. Konieczna pomoc przy transferze (seniorka aktywnie pomaga i ma łózko specjalistyczne) nie ma pracy nocnej-przesypia noce.

Obowiązki

  • Prowadzenia domu
  • Przygotowanie posiłków
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów
  • Sprzątanie
  • Pomoc w higienie
  • Zmiana pieluch
  • Tranfer

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

Oferujemy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Chcesz za nami pracować?

Wyślij formularz