opisem oferty

Do opieki jest senior w wieku 92 lat
wyjazd: 23-05-2024

Baden-Württemberg (BW) Frickenhausen

1700€
Do opieki jest senior u którego występuje demencja, osteoporoza, niedoczynność serca, słaby wzrok i słuch. Zdarzają się zaburzenia orientacji osobowej i sytuacyjnej. Podopieczny porusza się w domu bez rolatora ale należy go asekurować, poza domem jest używany wózek inwalidzki. Noce przesypia spokojnie. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie kompleksowa pomoc w myciu , ubieraniu, przygotowywaniu posiłków , pranie, prasowanie, zakupy oraz utrzymanie porządku w domu.

Obowiązki

  • Prowadzenia domu
  • Przygotowanie posiłków
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów
  • Sprzątanie
  • Pomoc w higienie
  • Zmiana pieluch

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

Oferujemy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Chcesz za nami pracować?

Wyślij formularz