opisem oferty

Do opieki jest senior w wieku 79 lat 1850€
wyjazd: 20-04-2024

Baden-Württemberg (BW) Winnenden

1850€
Do opieki jest senior w wieku 79 lat (wzrost 190 cm, waga ok.80 kg). Senior ma początkowe stadium demencji, problemy z mową, miewa zaburzenia orientacji czasowej, miejscowej. Występuje częściowa  inkontynencja moczowa i kałowa, stosowane są wkładki i pieluchy. Podopieczny porusza się z pomocą rolatora. Nie przesypia nocy, wstaje 2 razy i potrzebuje wsparcia opiekunki. Senior lubi czytać gazety, chodzić na spacery, grać w karty. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie kompleksowa pomoc w myciu, ubieraniu, przygotowywaniu posiłków, pranie, prasowanie, oraz utrzymanie czystości i porządku w domu, zakupy. Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym, możliwość zrobienia zakupów pieszo ok. 30 min (do dyspozycji opiekunki  VW Touareg z automatyczną skrzynią biegów). Dla opiekunki dostępne 2 pokoje, własna łazienka, balkon,  internet.

Obowiązki

  • Prowadzenia domu
  • Przygotowanie posiłków
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów
  • Sprzątanie
  • Pomoc w higienie
  • Zmiana pieluch
  • Prowadzenie samochodu

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Chcesz za nami pracować?

Wyślij formularz